Cros Sant Esteve Sesrovies

Ed. Infantil 2013 Masculí 3r    Hugo Flores España
Ed. Infantil 2012 Masculí 4t    Miquel González Llevadot
PreBenjamí Masculí    6è    Erik Flores España
        32è    Mario Vinagre Blanchet
PreBenjamí Femení    3a    Edurne Rocafull Hinojosa
Benjamí Masculí    1r    Pau Castel Alberich
        7è    Xavier Montesinos Romero
Benjamí Femení    2a    Laura Garrido García
        9a    Julia Gracia Celades
        15a    Noa Marcos Vidal
Aleví Masculí    1r    Daniel Rocafull Hinojosa
        4t    Ashenafi Micolau Ventura
Aleví Femení    21a    Meritxell Adell Marcè
        22a    Naia Peñaranda Lechuga
Infantil Masculí    14è    Oriol Adell Marcè
Cadet Masculí    1è    Oriol Cancio Martínez
Cadet Femení    1a    Laia Díaz Ruiz
Juvenil Masculí    4t    Pol Cattaneo Adan
Juvenil Femení    1a    Ana Melchor Pérez

X Cros Sant Just

Educació Infantil Masculí  1r Miquel González Llevadot
  Ibai Oca Vázquez
  Gerard Salvat Castro
Educació Infantil Femení 7a  Carla Carnicero Castillo
  8a  Irene Flores Hidalgo
  9a Alazne Garduño Tribaldos
Prebenjamí Masculí  1r  Gonzalo Mazana Trujillo
  5è  Gerard Clap González
  6è  Fran Torres Castellano
  7è  Gael Cortegana López
  8è  Pol García Villote
  12è  Pau Navarro López
  19è  Ibai García Zamora
  28è  Pol Hugas Amatriain
  33è  Noam Fernández Herencia
  35è  Mario Vinagre Blanchet
  36è  Alex Torrent Llovera
  41è Josep Enric Salvat Castro
  45è  Roger Oca Vázquez
Prebenjamí Femení  1a Edurne Rocafull Hinojosa
  3a  Noa Alcántara Vinardell
  4a  Adriana Vinagre Salinas
  5a  Abril Nicolau Martínez
  14a  Esther Torrent Llovera
  17a  Laia Torrent Llovera
  18a  Beth Larby Burriel
  25a  Lidia Navarro Rodríguez
Benjamí Masculí  2n  Pau Castel Alberich
  4t  Daniel González Guerrero
  12è  Xavier Montesinos Romero
  22è  Gonzalo Calonge Varela
  28è  Alex Ferri Luna
  44è Arnau Giménez Puig
  46è Pol Franch Márquez
  51è David Puche Fernández
  55è Biel Fernández Herencia
  56è Guillem Giménez Puig
Aleví Femení 7a Paula Rodríguez Juan
  8a Elena Moreno Ruiz
  9a Eva Torres Coloma
  11a Paula Carme González
  21a Nora Pardo García
  22a Aitana García Romero
  28a Mar Gracia Fernández
  30a Naia Peñaranda Lechuga
  32a Marina Torres Castellano
  37a Meritxell Adell Marcè
  42a Lucia Moral Sánchez
  44a Ashley Larby Burriel
  53a Paula Poyatos Gómez
Infantil Masculí 4t Joan Molina Soler
  12è Angel Quirós González-Palacio
  15è Oscar Hurtado Rodríguez
  18è Oriol Adell Marcè
  22è Hugo Cano González
  26è Guillem Casellas Saludes
  27è Jordi Lostao Navarrete
  30à Alex Martín Oliva
  33è Oriol Cuenca Blanco
  40è Martí Villoro García
Infantil Femení 7a Raquel Moreno González
  29a Aina Serra Perelló
Cadet Masculí 12è Sergi Cattaneo Adan
Cadet Femení 1a Laia Díaz Ruiz
  2a Ona Martínez Fernández
  4a Laia Calaf Garriga
Juvenil  Masculí 2n Pol Cattaneo Adan
  4t Luis de Haro Paramés
Juvenil  Femení 2a Alba Martínez Fernández
  3a Ana Melchor Pérez
  4a Lara Virtus Martín

Cros escolar Sant Boi 2017

Classificacions del atletes del CA Sant Just

Aleví Femení 11è Eva Torres Coloma
  40a Meritxell Adell Marcè
     
Infantil Masculí 15è Oriol Adell Marcè
     
Cadet Masculí 12è Oriol Cancio Martínez
  18è Sergi Cattaneo Adan
     
Cadet Femení 1a Helena Moragas Molina
  2a Laia Díaz Ruiz
     
Juvenil Masculí 3r Pol Cattaneo Adan
  Luis de Haro Paramés

52 Cross escolar de Cornellà 2017

Classificació atletes CA Sant Just

Educació Infantil Masculí 3r  Miquel González Llevadot
  34è Hugo Flores España
     
PreBenjamí Femení 3a Edurne Rocafull Hinojosa
  4a Noa Alcántara Vinardell
  9a Adriana Vinagre Salinas
  10a Abril Nicolau Martínez
     
PreBenjamí Masculí 1r Gonzalo Mazana Trujillo
  10è Pol García Villote
  43è Erik Flores España
     
Benjamí Femení 5a Laura Garrido García
  20a Julia Gracia Celades
  28a Judith Carnicero Castillo
  39a Dania Peral Gazapo
     
Benjamí Masculí 3r Pau Castel Alberich
  Xavier Montesinos Romero
  Daniel González Guerrero
     
Aleví Femení 9a Elena Moreno Ruiz
  17a Paula Rodríguez Juan
  21a Naia Peñaranda Lechuga
  22a Mar Gracia Fernández
  32a Meritxell Adell Marcè
     
Aleví Masculí Tirso González Guerrero
  20è Álvaro Mazana Trujillo
     
Infantil Femení 7a Luna Marino Martín
     
Infantil Masculí 14è Oriol Adell Marcè
     
Cadet Masculí 4t Oriol Cancio Martínez
  Ferran Montero Sancho
     
Cadet Femení 1a Helena Moragas Molina
  2a Laia Díaz Ruiz
     
Juvenil Masculí 3r Pol Cattaneo Adan
     
Juvenil Femení 1a Lara Virtus Martín
  2a Maria Franquesa Mullerat
  3a Lourdes Carreras Vidal

Classificacions Cros Cornellà 14-10-2017

Classificacions completes

Últims resultats (11/06/2017)

Ja estan publicats els resultats últimes competicions de la Federació Catalana d’Atletisme del passat 11 de juny: