Calendari competicions 2017

Calendari de tota la temporada on inicialment competirà el club.

No están confirmades totes les competicions i es possible que no es realitzi alguna, amb el que s'anirà  confirmant amb les notificacions que realitzi el club.

Novembre

DG 19 GRAN PREMI DE MARXA CIUTAT DE MANRESA

DS 25 1a JORNADA ATLÈTISME CEBLLOB (de 2012 a 2003) (El Prat)

DS 25  1a JORNADA ATLÈTISME FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub

DG 26 JEAN BOUIN

 

Desembre

DS 2 DG 3 PROVES COMBINADES GAVÀ

DG 3  CROS CIUTAT DE GRANOLLERS puntuable GP

DS 9 3ª JORNADA ATLETISME ISS (PREBENJAMÍ/BENJAMÍ/ALEVÍ/INFANTIL/CADET) Nou Barris (BCN)

DS 9 1a JORNADA ATLÈTISME FEDERACIÓ CADET Sub 16 (PISTA COBERTA SABADELL)

DS 9 1a JORNADA ATLÈTISME FEDERACIÓ JUVENIL-JUNIOR Sub 18-Sub 20  (PISTA COBERTA SABADELL)

DG 10 1a JORNADA TROFEU DE PROMOCIÓ SABADELL PISTA COBERTA (de 2012 a 2003)

DG 10 1a  JORNADA CONTROL ABSOLUT

DG 10 5è CROS CEBLLOB CIUTAT DE GAVÀ puntuable GP

DG 10 CNAT ESP D’HIVERN DE MARXA DE PROMOCIÓ (Granada)

DS 16  2a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub 14

DS 16 2a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16  (PISTA COBERTA SABADELL)

DS 16 2a JORNADA ATLÈTISME FEDERACIÓ JUVENIL-JUNIOR Sub 18-Sub 20(PISTA COBERTA SABADELL)

DG 17 CROS CIUTAT DE VIC puntuable GP

DG 17 2a JORNADA TROFEU DE PROMOCIÓ SABADELL PISTA COBERTA (de 2012 a 2003)

DG 17 2a  JORNADA CONTROL ABSOLUT

DS 16 i DG 17 CONTROL PROVES COMBINADES JUNIOR Sub 20 

Gener

DG 7 CNAT CAT DE CLUBS A i B

DG 7 CONTROL 3000mm CADET Sub 16 Sub 18 i Sub 20 F (PISTA COBERTA SABADELL) Tarda

DV 12 3a  JORNADA CONTROL ABSOLUT

DS 13  3a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub 14

DS 13 3a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16  (PISTA COBERTA SABADELL)

DS 13/DG 14  CNAT CAT FEDERACIÓ PROVES COMBINADES JUNIOR Sub 20

DG 14 4a  JORNADA CONTROL ABSOLUT

DG 14 CNAT DE MARXA DE BARBERÀ

DG 14 CNAT CAT DE CLUBS SUB-20

DG 14 CRITERIUM LLANÇAMENTS HIVERN

DV 19 5a  JORNADA CONTROL ABSOLUT

DS 20 2a JORNADA ATLÈTICA CEBLLOB (de 2012 a 2003)  (GAVÀ)

DS 20 CNAT CAT CLUBS FEDERACIÓ CADET Sub 16 PISTA COBERTA

DS 20 COPA DE CLUBS Sub 20

DS 20 3a JORNADA ATLÈTISME FEDERACIÓ JUVENIL-JUNIOR Sub 18-Sub 20(PISTA COBERTA SABADELL)

DG 21 3a JORNADA TROFEU DE PROMOCIÓ SABADELL PISTA COBERTA (de 2012 a 2003)

DG 21 6a  JORNADA CONTROL ABSOLUT

DG 21  GRAN PREMI DE MARXA CIUTAT DE VILADECANS

DG 21 CRITERIUM LLANÇAMENTS HIVERN

DS 27 4a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16  (PISTA COBERTA SABADELL) Tarda

DG 28  6è CROS CEBLLOB EL PRAT

DG 28 3a JORNADA TROFEU DE PROMOCIÓ SABADELL PISTA COBERTA (de 2012 a 2003)

DG 28 ELIMINATÒRIES I FINAL DE CATALUNYA 4X200 JUVENIL Sub 18

DG 28 CNAT CAT PROMESA Sub 23 PC  

DG 28 CNAT CAT D’HIVERN DE MARXA DE PROMOCIÓ i GRAN PREMI DE MARXA KNLTS Mar Bella (BARCELONA)  

DG 28 CRITERIUM LLANÇAMENTS HIVERN 

Febrer

DS 3  4a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub 14

DS 3 4a JORNADA TROFEU DE PROMOCIÓ SABADELL PISTA COBERTA (de 2012 a 2003)

DS 3 COPA DE CLUBS CADET Sub 16

DS 3 4a JORNADA ATLÈTISME FEDERACIÓ JUVENIL-JUNIOR Sub 18-Sub 20(PISTA COBERTA SABADELL)

DS 3 3a JORNADA ATLÈTICA CEBLLOB (de 2012 a 2003) (El Prat)

DG 4 CNAT CAT D’HIVERN DE MARXA ABS SUB 23 20 18 i GRAN PREMI DE MARXA DEL VENDRELL

DG 4 CNAT CAT  ABSOLUT PC (-3000m)

DG 4 CRITERIUM LLANÇAMENTS HIVERN

DS 10 5a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16  (PISTA COBERTA SABADELL)

DS 10 ELIMINATÒRIES CNAT CAT FEDERACIÓ INFANTIL Sub 14 i CADET Sub 16 4X200 +  5a JORNADA ATLÈTISME FEDERACIÓ CADET Sub 16  JUVENIL Sub 18  

DG 11  CNAT CAT CROS FEDERACIÓ (MOLLERUSA)  

DG 11 CIUTAT DE BADALONA DE MARXA

DS 11 CNAT CAT JUNIOR PC -3000

DG 11 7ª i 8ª  JORNADA CONTROL ABSOLUT

DS 10/DG 11 CNAT ESP PROMESA Sub 23 PC

DS 17 CNAT CAT CLUBS FEDERACIÓ INFANTIL Sub 14 PISTA COBERTA + 3000mll Sub 20-18

DS 17 4ª JORNADA ATLETISME ISS (PREBENJAMÍ/BENJAMÍ/ALEVÍ/INFANTIL) Universitari (Hospitalet)

DS 17 5a JORNADA TROFEU DE PROMOCIÓ SABADELL PISTA COBERTA (de 2012 a 2003)

DS 17 CNAT CAT LLANÇAMENTS D’HIVERN Sub18-16

DG 18 CNAT CAT DE MARXA (Viladecans)

DS 17/DG 18 CNAT ESP ABSOLUT PC (València)

DS 18  TROFEU DE MARXA ROSSENDS CALS Can Dragó  

DS 24 6a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16  (PISTA COBERTA SABADELL) Tarda

DS 24 CNAT CAT FEDERACIÓ PROVES COMBINADES INFANTIL Sub 14

DS 24/DG 25  CNAT CAT FEDERACIÓ PROVES COMBINADES CADET Sub 16 –JUVENIL Sub 18 +  

5ª JORNADA ATLÈTISME FEDERACIÓ CADET Sub 16  JUVENIL Sub 18  

DG 25 7a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16  (PISTA COBERTA SABADELL) Tarda

DG 25 FINAL TROFEU DE PROMOCIÓ SABADELL PISTA COBERTA (de 2012 a 2003)  

DG 25 CNAT ESP DE MARXA RUTA SUB 16 20 PER FEDERACIONS

DG 19 CNAT CAT JUNIOR Sub 20 (-3000m)  PC 

Març

DS 3 PRÈVIA CAMPIONAT CATALUNYA INFANTIL Sub 14 – 2000mm  PISTA COBERTA

DS 3 5ª  JORNADA ATLETISME ISS (PREBENJAMÍ/BENJAMÍ/ALEVÍ/INFANTIL/CADET) ¿? (Hospi)  

DS 3/DG 4 CNAT ESP JUNIOR Sub 20 PC + PROVES COMBINADES

DG 4 CNAT CAT JUVENIL Sub 18 (-3000m)  PC

DS 10 FINAL CAMPIONAT CATALUNYA INFANTIL Sub 14 PISTA COBERTA + RELLEUS

DG 11 CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET Sub 16 PISTA COBERTA - 3000mm  + RELLEUS

DS 10 I DG 11 CNAT ESPANYA JUVENIL Sub 18 PISTA COBERTA + PROVES COMBINADES (Antequera)

DS 17  5a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub 14

DS 17 I DG 18 CNAT ESPANYA CADET Sub 16 PISTA COBERTA + PROVES COMBINADES (Sabadell)

DS 17  GRAN PREMI DE MARXA CIUTAT DE GAVÀ

 

Abril

DS 7 PREVIA CNAT CAT RELLEUS FEDERACIÓ ALEVÍ Sub 12 -INFANTIL Sub 14 –CADET Sub 16

DG 8 CNAT CAT CLUBS Sub 20

DS 14  6a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub 14

+ PREVIA CNAT CAT RELLEUS FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10 Castellar del Vallès

DS 14  1a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16-JUVENIL Sub 18 –JUNIOR (AIRE LLIURE)  

DS 14  GRAN PREMI DE MARXA SANT CUGAT

DS 14 DG 15 1ª JORNADA CNAT CAT CLUBS

DS 21  FINAL CNAT CAT RELLEUS FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10 –ALEVÍ Sub 12 –INFANTIL Sub 14 –CADET Sub 16

DS 21 DG 22 2ª JORNADA CNAT CAT CLUBS

DS 28  7a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub 14

DS 28  2a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16-JUVENIL Sub 18 –JUNIOR Sub 20 (AIRE LLIURE)

DS 28 6ª JORNADA ATLETISME ISS (PREBENJAMÍ/BENJAMÍ/ALEVÍ/INFANTIL/CADET)  KNLTS Mar Bella (BCN)

 

Maig

DM 1 TROFEU PRATENC El Prat

DS 5  8a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub 14

DS 5  3a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16-JUVENIL Sub 18 –JUNIOR Sub 20  (AIRE LLIURE)

DG 6 FINAL CNAT CAT CLUBS

DS 12  4a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16-JUVENIL Sub 18 –JUNIOR Sub 20  (AIRE LLIURE) +  FINAL CNAT CAT RELLEUS FEDERACIÓ JUVENIL Sub 18 –JUNIOR Sub 20

DS 12/DG 13 CNAT CAT CLUBS BENJAMÍ Sub 10 –ALEVÍ Sub 12 –INFANTIL Sub 14 –CADET Sub 16

(AIRE LLIURE)

DS 19  5a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16-JUVENIL Sub 18 –JUNIOR Sub 20   (AIRE LLIURE)  

DS 19 PREVIA CNAT CAT FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10 –ALEVÍ Sub 12 – INFANTIL Sub 14

DS 20  6a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ CADET Sub 16-JUVENIL Sub 18 –JUNIOR Sub 20   (AIRE LLIURE)

DG 20 CURSA CAN MERCADER Cornellà

DG 20 CURSA D’ESPLUGUES    

DS 26  9a JORNADA ATLÈTICA FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10-ALEVÍ Sub 12-INFANTIL Sub 14

DS 26 DG 27 CNAT CAT PROVES COMBINADES (AIRE LL)

DG 27 CURSA DELTA-PRAT

DX 30 CRITERIUM JOSEP CAMPMANY Sub 16 i més grans 

Juny

DS 2/DG 3 CNAT CAT PROVES COMBINADES ALEVÍ Sub 12 – CADET Sub 16 (AIRE LL)

DS 2 DG 3  CAMPIONAT D'ESPANYA INFANTIL Sub 14 INDIVIDUAL

DS 2 DG 3  CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL Sub 18 – JUNIOR Sub 20 PROMESA Sub 23

DX 6 CRITERIUM JOSEP CAMPMANY Sub 16 i més grans

DS 9 CNAT CAT FEDERACIÓ BENJAMÍ Sub 10 –ALEVÍ Sub 12 – INFANTIL Sub 14

DS 9 CURSA SOLIDÀRIA DE SANT JOAN DESPÍ  

DG 10 PRÈVIA CNAT CAT FEDERACIÓ CADET Sub 16  

DX 13 CRITERIUM JOSEP CAMPMANY Sub 16 i més grans

DS 16 DG 17 CNAT ESPANYA INFANTIL Sub 14 PER CLUBS

DS 16 DG 17 CNAT ESPANYA CADET Sub 16 PER SELECCIONS AUTONÒMIQUES (AIRE LLIURE)

DX 20 CRITERIUM JOSEP CAMPMANY Sub 16 i més grans

DS 23 CNAT CAT FEDERACIÓ CADET Sub 16  

DS 23 I DG 24 CNAT ESPANYA JUVENIL Sub 18 AIRE LLIURE  (Gijón)

DS 23 I DG 24 CNAT ESPANYA JUNIOR Sub 20 AIRE LLIURE (Murcia)

DX 27 CRITERIUM JOSEP CAMPMANY Sub 16 i més grans 

Juliol

DS 30 DG 1  CAMPIONAT D'ESPANYA CADET Sub 16 (CASTELLÓ)

DG 1 CNAT CAT ABSOLUT

DX 4 MITING INTERNACIONAL CIUTAT DE BARCELONA + CNAT CAT RELLEUS

DS 7 I DG 8 CNAT ESPANYA PROMESA Sub 23 AIRE LLIURE

DX 11 CRITERIUM JOSEP CAMPMANY Sub 16 i més grans  

DS 21 DG 22  CAMPIONAT D'ESPANYA ABSOLUT